Spokey DAMSEL-Hulajnoga 145 mm

922002spokey

Nowy produkt

94,15 zł

-40,00 zł

134,15 zł

Więcej informacji

Hulajnoga Spokey Damsel przeznaczona jest dla osób poszukujących alternatywnego środka transportu, planujących jeździć rekreacyjnie. 

                                                        JAKOŚĆ

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Hulajnogi Spokey przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.  

                                                  TECHNOLOGIA

Kółka 145mm oraz wysokiej klasy łożyska (ABEC7 ) zapewniają płynność ruchu oraz umożliwiają osiąganie dużych prędkości. Koła wykonane zostały z gumy, która pochłania część drgań wynikających z jazdy po nierównym podłożu. Hulajnoga wyposażona w nożny hamulec, pozwalający na dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków

                                                         WYGODA

Regulacja kolumny kierownicy umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu użytkownika. Duży, pokryty grafiką, antypoślizgowy podest umożliwia wygodne ustawienie stopy. Możliwość składania pozwala na wygodny transport i przechowywanie hulajnogi.  

                                               PRZEZNACZENIE

Jazda rekreacyjna, przemieszczanie się po mieście, parku.

Produkty powiązane