Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813

vtech60813

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

121,95 zł

Więcej informacji

Remiza strażacka to idealne miejsce wypoczynku ratowników straży pożarnej. Można w niej przechowywać także pojazdy oraz sprzęt ratowniczy. Bajeczne kolory przyciągają wzrok urwisów, a jakość zabawki zyskuje w oczach rodzica. Interaktywna zabawka oferowana z serii Tut Tut Autka marki Trefl zachęca dzieci do aktywności ruchowej. Została stworzona z myślą o urwisach w wieku od 1 do 5 lat. Mały strażak ugasi każdy pożar oraz pomoże przy każdej akcji. Naciśnij dzwonek alarmujący, aby wydał dźwięk i wezwał wszystkich na kolejną akcję. Przygotuj sprzęt i do dzieła!

Drzwi zewnętrzne zamontowane w remizie otwierają się by umożliwić przejazd dla mini autka. Otwiera się również okno umieszczone na szycie zabudowy, by zapewnić większą frajdę dziecku podczas zabawy. Na dachu budynku znajduje się lądowisko dla helikoptera, aby straż pożarna w nagłych wypadkach mogła natychmiastowo dotrzeć na miejsce.

Autko może dostać się na dach w windzie strażackiej lub przez zjeżdżalnię z przeszkodami. Zawiera ona ruchome elementy, które utrudniają przejażdżkę, obracając się w górę i w dół. Dodatkowych emocji dziecku dostarczy specjalistyczny ześlizg strażacki. Wygląda jak prawdziwy, z tą różnicą, że został przystosowany do opuszczania autka na platformie. To wszystko pozwoli zaoszczędzić czas, dotrzeć na miejsce i szybciej udzielić pomocy. Do zestawu dołączono ruchome elementy takie jak: hydrant do wciskania czy obracany wąż strażacki. Jak widzisz, remiza strażacka jest w pełni wyposażona i gotowa na akcję ratunkową.

Do zestawu dołączono interaktywne autko straż pożarna, aby spędzony wspólnie czas był jeszcze bardziej przyjemny. Autko posiada ruchomą, rozkładaną drabinę, na wierzchu której umieszczono końcówkę węża gaśniczego - psikawkę. Dziecko może poczuć się jak prawdziwy strażak, który gasi pożar. Chcesz jeszcze posłuchać straży pożarnej? Naciśnij przycisk z uśmiechem na szybie autka, aby usłyszeć jego głos i śpiewane melodyjki. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy.

Remiza strażacka została wyposażona w 4 punkty rozpoznające pojazdy. Gdy małe autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i melodie. Zestaw łącznie wyposażony został w 40 piosenek, melodii i dźwięków do przygrywania. Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawką, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającej remizy strażackiej czy wozu zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk. Sprawdzi się wówczas jako zabawka z ruchomymi elementami.

Wiek: 1-5 lat

Wymagane baterie: 2 x AAA/ LR03

Wymiary opakowania: 31 x 13,2 x 27,8 cm

Produkty powiązane